Огляд ефективних інструментів інвестування

1,041 просмотров
Share to Google Plus

Ця стаття про інвестування являє собою логічне продовження двох попередніх «Що таке інвестування? Як правильно почати? », а також «Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі». Прочитайте їх перш ніж приступати до нової статті, таким чином ви отримаєте максимум корисної інформації, щоб приступити до реальних дій.

Існує один відомий вислів про те, що якщо ви хочете подвоїти наявні у вас гроші без ризиків, можна поставити їх дзеркалом. Будьте готові до того, що ризики присутні в житті на кожному кроці, і в інвестуванні їх також чимало.

Основна думка будь-якого навчання правильному інвестуванню полягає в тому, що кінцевий результат залежить не тільки від правильного підбору інвестиційного портфеля і фінансових інструментів, але також і від того, наскільки ефективно ви будете керувати ними в майбутньому.

З обраною вами періодичністю — раз на квартал, півріччя або навіть раз на місяць доведеться разом з фінансовим консультантом давати оцінку ефективності роботи всіх наявних фінансових інструментів, а також вносити деякі правки — прибирати неефективні і додавати нові, ще більш відповідні вашим кінцевим цілям. При цьому найважливішою умовою досягнення успіху буде дотримання правил диверсифікації ризиків.

Капітал від інвестування

Але давайте переходити від теорії до практики, докладніше розглянемо один з найбільш ефективних інструментів у питанні інвестування в Україні.

У проекті «ВСЕ PRO ГРОШІ» є власна команда трейдерів, очолювана Олександром Новосядлим.

Основне завдання цієї команди — примноження капіталу інвесторів за допомогою фондового ринку.

Якщо говорити коротко, то інвестор створює рахунок у брокера — ліцензованого учасника українського фондового ринку, а трейдер займається управлінням інвестованими коштами на умовах, які були заздалегідь обговорені з клієнтом.

Дохід трейдера безпосередньо залежить від результату торгівлі. Якщо за певний період вони виходять в плюс, то отримують винагороду — відсоток від прибутку, якщо ж йдуть в мінус, то не мають нічого.

Фактично, дана співпраця трейдера і інвестора відбувається на спільних інтересах. Хочу зазначити, що в більшості своїй наші трейдери займаються торгівлею ф'ючерсами, яка є найбільш ризикованим типом інвестування, але при цьому саме ф'ючерси можуть принести найбільші доходи.

Сумарні цифри від стартової суми вкладень за період.

+2013 Закрили в + 110%

2014 пройшов дуже вдало — + 231%

2015год (з 1 по 8 місяць) збитки (- 30-40%).

Далі коментар від Олександра Новосядлого.

«У 2015 році ми зіткнулися з деякими проблемами, системи, що дають безперебійно доходи протягом останніх п'яти років, почали приносити збитки 30-40%. Можна навести масу причин виникнення даної проблеми — зміни ринку, форс-мажорні обставини, але потрібно подивитися правді в очі і сказати, нарешті, правду — ми просто «розслабилися».

Тоді ми зупинили всю торгівлю для внесення кардинальних змін у стратегію інвестування, ми чудово бачили всі проблеми і недоробки і раніше, але в голові продовжувала роїтися думка про те, що навіщо вносити якісь зміни, якщо наявна стратегія і так дає позитивні результати.

Що ми маємо в результаті?

Ми серйозно підійшли до внесення змін, ретельно все протестували, і тільки після цього знову запустили торгівлю. Нашою розробкою став структурний продукт — інвестиційна стратегія, сформована на основі ряду найпростіших фінансових інструментів, орієнтованих на одержання великого доходу (у порівнянні з депозитними вкладами) і перекриття збитків, що виникають через завищені ризиків.

Можу з упевненістю сказати, що в нашій історії лютий і березень 2015 стали визначальними для подальшого розвитку.»

Ефективні інструменти інвестування - огляд

Приклад структурного продукту, який ми використовуємо для наших клієнтів і своїх інвестицій.

 • Сума інвестиції — 100000 гривень, термін інвестування — 9 місяців.
 • Ризик, що допускається інвестором, 10 відсотків від початкової суми — 10000 гривень. В якості базового інструменту буде використаний активний трейдинг з посадкою в 30 відсотків.
 • В якості додаткового активу скористаємося інвестиційний фонд компанії Універ, Михайла Грушевського.
 • Плановий дохід інвестора фонду +15 відсотків, що для валютних інвестицій дуже добре.

Актуальну прибутковість можна побачити за посиланням http://univer.ua/ru/mg/

Приклад актуально\ дохідності

Сума 100000 гривень диверсифікується наступним чином *:

51% — в трейдинг
49% — до фонду

* при максимальних збитки клієнт ризикує лише 10% від суми.

Якщо ж інвестор не готовий до ризиків, але інвестує гроші на рік *:

33% — в трейдинг,
67% — до фонду

* при максимальних мінусах інвестор збитків, фактично не отримує.

Потрібно відзначити, що інвестиційний фонд Михайла Грушевського в цьому аспекті виступає ще і в якості інструменту для часткового перекриття можливого падіння гривні по відношенню до іноземних валют, так як в основі структури даного фонду знаходяться саме валютні облігації.

Важливо пам'ятати! Процес формування подібних структурних продуктів дає можливість задовольнити смаки будь-якого інвестора відповідно до його схильностей до рівня ризику.

Я рекомендую в 2015—2016 роках звернути увагу на ринок нерухомості. Наведені нижче цифри демонструють, скільки можна заробити через три роки, купуючи квартиру вже сьогодні.

Інвестування в нерухомість
У статті наведені приклади, актуальні на сьогоднішній день, тобто, на момент написання, і вони можуть перестати працювати вже завтра. Саме тому рекомендується використання їх на практиці тільки після проходження консультації у фінансового радника.

З мого власного досвіду інвестування, який почався ще в далекому 2006 році, я зміг вивести кілька принципів, які згодом успішно реалізував в методиках роботи зі своїми партнерами. Я не створюють ореолу таємниці навколо них, більше того, впевнений, що якщо інші фінансові консультанти стануть їх дотримуватися, то всім це піде тільки на користь.

Я впевнений, що мої партнери та клієнти мають право знати про те, як я працюю з їх активами. Так людям простіше розібратися, в чому ж полягає робота фінансового консультанта, і виключити всі невиправдані очікування і можливі помилки.

Головний секрет успішного інвестування — отримання знань про різновиди і стратегіях інвестування, про правильному управлінні ризиків з можливістю застосувати всі отримані знання на практиці.

Ті, хто отримують мої розсилки завжди дізнаються першими куди вигідно інвестувати гроші
Приєднуйтесь і ви:

Ваше ім'я

Ваш email

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Огляд ефективних інструментів інвестування

  Інструменти інвестування - огляд

  Ця стаття про інвестування являє собою логічне продовження двох попередніх «Що таке інвестування? Як правильно почати? », а також «Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі». Прочитайте їх перш ніж приступати до нової статті, таким чином ви отримаєте максимум корисної інформації, щоб приступити до реальних дій. Існує один відомий вислів про те, що якщо ви хочете подвоїти […]

 • Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі

  Види інвестицій - що вибрати

  Якщо ви читаєте мої статті за тематикою інвестування вперше, рекомендую вам почати зі статті «Що таке інвестування? Як правильно почати? ». Такий підхід дозволить вам отримати найбільш повну теоретичну базу для переходу до більш складних питань і реальним діям надалі. Етап, наступний відразу ж за постановкою мети, якої ви хочете досягти за допомогою інвестування, вам доведеться вибрати […]


  Є що сказати?

  Можна додавати html теги