Бажаєте заробити на квартиру під час впровадження пенсійної реформи, а можливо і швидше?

Реформування пенсійної системи в країнах Центральної Європи стартувало в кінці 90-х років. Угорщина (1998), Польща (1999) та Словаччина (2004) провели основні реформи, що передбачають роздержавлення національних пенсійних систем. Вони були частково замінені системами фінансування/інвестування особистих пенсійних рахунків, якими управляють комерційні структури.

Виходячи з досвіду цих країн, за кожен відкритий рахунок, компанії сплачували консультантам за посередництвом яких було укладено такий договір 10$ -30$+

Впровадження реформи в Україні заплановано о 2017 році, хоча точна дата ще не відома, не біда, ви маєте можливість почати заробляти вже сьогодні та паралельно  готуватися до її впровадження.

Звертаю вашу увагу на те, що КОЖНА людина, яка є працевлаштована і її вік до 35 років включно, а це більше 6 000 000 буде Зобов’язана укласти угоду з НПФ. Без наданої угоди на підприємство та як і без ідентифікаційного коду, вам не зможуть виплатити заробітну плату.  Детальніше про реформу дізнайтеся переглянувши відео.

Аналогію можна провести з обов'язковим страхуванням цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (цивілками). Зараз їх має кожен автомобіліст і переукладає кожного року, і хтось на цьому заробляє!

Ваші шанси заробити зростають:

  • якщо ваш вік від 25 до 40 років і ви соціально активна людина;
  • ви працюєте у активних продажах або фінансовому секторі;
  • у вашому записнику чи смартфоні більше 300 контактів людей;
  • зараз заробляєте на «хліб з маслом» але на «ікру» не вистачає;
  • маєте вільних 8-10 годин/тиждень і готові присвятити їх навчанню та збільшенню доходів;

Заповніть форму нижче і підчас зустрічі дізнайтеся про можливість заробити на квартиру, а можливо і інші ваші цілі підчас впровадження реформ. 

P.S. Можливо ви також чули про впровадження медичної та будівельної реформи в Україні? :)