Ну що тверезіємо потихеньку?

5 просмотров
Share to Google Plus

з днем народженняСьогодні 8 січня 2014 і так історично склалося, що сьогодні у мене День народження:)

Мені вже не терпиться приступити до роботи після тривалих свят, але сьогодні ще дозволю собі «пошаритися».

Обов’язково перегляньте відео в ньому  ПОДАРУНОК від мене:)

Коротенько підведу підсумки минулого 2013 року. Нехай буде для історії. Цікаво іноді перечитувати записи минулих років,  дивитися на те, як змінюється твоє життя,  думки, розуміння світу.

В цілому хочеться відзначити, що рік пройшов вдало. Це був відрізок шляху не з легких. Не те, щоб було якось складно або важко. Просто довелося багато працювати. При чому роботу прийшлося виконувати не просту .

Роботу, звісно, розумову . Я не «тягаю» кожного дня мішки з борошном. Але довелося вирішувати багато нових для себе завдань, освоювати нові навички, вчитися, змінюватися — а це завжди не просто.

Якби мене запитали як би я охарактеризував минулий рік одним — двома словами, то я б так його і назвав — працьовитий рік. Ще б напевно додав, що це був рік розвитку Інтернет -бізнесу.

Я отримав дуже цікавий досвід у розвитку  бізнесу через Інтернет. Не скажу, що домігся якихось небувалих висот на цьому терені.  Але те, що нові «стартапи» не загнулися, розвиваються і приносять дохід, нехай не такими темпами як хотілося б, це вже радує.

Не буду втомлювати своїми «мемуарами» приймайте Подарунок від мене зараз…

Детальніше про вебінар...

 

Детальніше про Тренінг-інтенсив...

 

 

 

З повагою, Руслан Юрків 

P.S. Вітаю всіх читачів, колег та друзів сайту з Новим 2014 роком та Різдвом! Бажаю Вам нових досягнень  в році, щиро сподіваюся, що він не пройде для Вас даремно! Дякую, що Ви відвідуєте мій сайт! Буду і далі робити все для того, щоб мій сайт допомагав Вам розвиватися і робити Ваше життя краще!

Ті, хто отримують мої розсилки завжди дізнаються першими куди вигідно інвестувати гроші
Приєднуйтесь і ви:

Ваше ім'я

Ваш email

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Огляд ефективних інструментів інвестування

  Інструменти інвестування - огляд

  Ця стаття про інвестування являє собою логічне продовження двох попередніх «Що таке інвестування? Як правильно почати? », а також «Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі». Прочитайте їх перш ніж приступати до нової статті, таким чином ви отримаєте максимум корисної інформації, щоб приступити до реальних дій. Існує один відомий вислів про те, що якщо ви хочете подвоїти […]

 • Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі

  Види інвестицій - що вибрати

  Якщо ви читаєте мої статті за тематикою інвестування вперше, рекомендую вам почати зі статті «Що таке інвестування? Як правильно почати? ». Такий підхід дозволить вам отримати найбільш повну теоретичну базу для переходу до більш складних питань і реальним діям надалі. Етап, наступний відразу ж за постановкою мети, якої ви хочете досягти за допомогою інвестування, вам доведеться вибрати […]

 • марія
  01/08/2014 (17:35)
  Відповісти

  Вітаю з Днем народження, з 2014 роком і Різдвом!!!! Бажаю нових досягнень та особистого щастя!


Є що сказати?

Можна додавати html теги