Про Мене2

Копия-yurkiv-3501Мене звати Руслан Юрків.

Я незалежний фінансовий консультант, інтернет підприємець, інвестор,  а для багатьох — персональний наставник. З 2008 року займаюся бізнесом у сфері фінансового консалтингу. Тому, у мене є час для близьких, друзів і моїх захоплень.

Я живу у м. Львові одному з найпрекрасніших міст України.
Моя сім’я дружина Ольга, донечки Юлічка та Софійка.

Мій день народження 8 січня :)

Консультую у галузі ефективного інвестування, побудові власного бізнесу як Offline так і Online, розвитку своєї команди, щоденної роботи зі своєю командою, а також по іншим аспектам ведення власного бізнесу.

Я готовий Вам, амбіційній людині, допомогти стати Більш Успішним у досягненні Ваших цілей! А також, готовий навчити Вас заробляти  в бізнесі фінансового консалтингу. Я навчився будувати бізнес таким чином, щоб мої партнери заробляли гроші. А коли заробляють вони — ростуть і мої доходи.

Якщо Ви бажаєте Дізнайся Секрети як Зберегти та Примножити Гроші в Україні!  Для Вас я веду сайт: ВСЕ PRO ГРОШІ

У 2008 році я почав співпрацювати з компанією OVB. І судячи з результатів — це був правильний вибірhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=z3r9XiDORaY

 

На цьому сайті я ділюся своїм практичним досвідом, який допоможе Вам побудувати власний бізнес у сфері фінансового консалтингу і звільнити свого начальника.

Моя головна мета: допомогти Вам стати фінансово і внутрішньо багатою людиною ! І перше, що Ви можете зробити на шляху до цього — створити надійне джерело доходу, як це вже зробив я.

Щоб дізнатися більше про те, як Ви можете стати Успішним за найближчі 2-3 роки, заповніть ось цю анкету           strilka2 ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ЗАРАЗ

Ви можете зв'язатися зі мною наступними способами: 

Skype: yurkiv-r
E-mail: yurkivruslan#gmail.com
Tелефон: (067) 341-48-08

Приєднуйтесь до мене:

Facebook: http://www.facebook.com/ruslan.urkiv
ВКонтактіhttp://vk.com/ruslanyrkiv
Twitter : https://twitter.com/ryslanyurkiv
YouTube: https://www.youtube.com/user/sldsfc?feature=mhee

Ви готові поділитися Вашим баченням фінансової свободи, своєї справи, буду радий отримати від Вас лист. Можливо, через спілкування Ми дізнаємося ще те нове, що принесе користь Нам обом!

Бажаю Вам здоров’я, успіхів та фінансового благополуччя !

З повагою,  Руслан Юрків

Отримай 1 годину 
консультації

безкоштовно!
[contact-form-7 404 "Not Found"]