Режим дня — чому важливий і який повинен бути? Торсунов Олег

1,430 просмотров
Share to Google Plus

Хочете стати успішною людиною? Почніть зі свого режиму дня. Погодьтеся, що режим дня успішної людини відрізняється від режиму дня невдахи.

Інформація якою я ділюся з вами сьогодні свій час змінила моє життя на краще! Рекомендую і навіть наполягаю на тому щоб ви уважно ознайомилися з відеозаписом семінару Торсунова Олега «Режим Дня» його ви знайдете далі по тексту:)

Вже ні для кого не секрет, що причина нашого успіху чи невдач криється в наших звичках, способі життя, режимі дня і сприйнятті реальності. Якщо готові до змін-будьте готові поміняти свої звички і мислення та режим дня ...

Наші предки знали про успіх багато чого. А досвід предків дорогого коштує ...

Так от, режим дня починається з того о якій годині повинна прокидатися по-справжньому успішна людина.

режим дня Отже, спів ставте прямо зараз свій режим дня, а точніше о якій годині ви прокидаєтеся з вашими досягненняминапишіть чи співпадає у коментарях:)

Отже, якщо у вашому режимі дня ви прокидаєтеся з 4 до 5 ранку, ви зможете стати справжнім Лідером; повести за собою, станете цілісною особистістю і зможете подолати всі труднощі на своєму шляху і досягнете величезних успіхом як у матеріальному, так і в духовному плані.

Якщо у вашому режимі дня ваш підйом з 5 до 6 ранку, у вас все буде збалансовано, тобто у вас буде гарне здоров'я, ви будете отримувати запланований результат, але великим вам вже стати НЕ світить.  Упс... це про мій режим дня Особисто я поставив собі мету виробити звичку вставати в 4.30 ранку. Упевнений, що через 20 -30 днів я це буду робити легко і з задоволенням! При цьому, дуже цікаво спостерігати за тим як тіло кориться силі духу:)

Режим дня

Встали з 6 до 7 ранку? Ви спізнилися ... Справа в тому, що сонячна енергія, яка дає нам сили проходить до 5.45 ранку, а при такому режимі дня вам не вдасться нею наповнитися для звершення великих справ і успішності. Сонячна енергія-це основне паливо для успішної людини і у вас можуть розвинутися навіть хронічні захворювання.

Прокинулися з 7 до 8 ранку ... Млявість, хронічна втома і розчарування вам забезпечені. При такому режимі дня велика ймовірність гіпертонічного захворювання.

З 8 до 9 ранку. Ви схильні до психічної слабкості і депресії, а найголовніше, не вірите в свої сили ...

Після 9 ранку. Все погано. Люди стають тупими, егоїстичними і не здатні адекватно оцінювати відбуваються навколо події. При такому режимі дня ДЕПРЕСІЯ — це звичайний стан таких людей.

Предки та науковці, а також люди які досягли успіху кажуть, якщо ви хочете змінити своє майбутнє в кращу сторону і стати успішною людиною, вам просто необхідно прокидатися до 6 ранку. Іншого виходу не існує.

Короткий відеоролик на тему режим дня Успішної людини, перегляньте і рухаємося далі :)

Прямо зараз, відкладаєте усі справи на 1г. 43хв. вимикайте мобільний телефон, берете записник і ручку, і записуєте інформацію з семінару Торсунова Олега «Режим Дня»

Торсунов Олег

Дуже короткий анонс семінару:

 • Режим дня та режим відпочинку

Звідки беруться сови, жайворонки та орли

 • Наслідки порушення режиму сну

Які кроки допомагають дотримуватися режиму сну і відпочинку

 • Наслідки порушення режиму підйому

Боротьба з самим собою за дотримання режиму дня триває

 • Смак діяти

Тілесні втіхи не приносить людині щастя

 • Смак до бездіяльності — це приховане бажання померти

Правила поведінки відразу після пробудження

 • Рекомендації по ранковому туалету

Очищення розуму і розуму

 • Фізичні вправи

Подальший розпорядок дня

 • Діяльність у денний час

Рекомендації з харчування, яким повинен бути раціон ранкового харчування у різні пори року

 • Час прийому продуктів в їжу

Наслідки неправильного прийому зернових і бобових

 • Що краще перед сном: молоко або м'ясо

Вечірній настрій перед сном та підготовка до сну

І ще багато корисної інформації, дізнайтеся зараз, а саме головне впроваджуйте у вашому бізнесі та житті…

 

P.S Ви можете прочитати і забути про цю інформацію. А можете спробувати щось змінити у своєму житті, скориставшись цими рекомендаціями. І тоді ви зрозумієте, що справжнє знання вічно і застосовується в усі часи. Людству не варто так завзято відкидати досвід своїх предків, прагнучи до нових відкриттів. Нам слід з вдячністю прийняти стародавні, перевірені століттями знання, що відкривають шлях до здоров'я і красу.

P.P.S Напишіть в коментарях, що корисного взяли для себе? І обов’язково поділіться з вашими друзями в соціальних мережах!

Ті, хто отримують мої розсилки завжди дізнаються першими куди вигідно інвестувати гроші
Приєднуйтесь і ви:

Ваше ім'я

Ваш email

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Огляд ефективних інструментів інвестування

  Інструменти інвестування - огляд

  Ця стаття про інвестування являє собою логічне продовження двох попередніх «Що таке інвестування? Як правильно почати? », а також «Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі». Прочитайте їх перш ніж приступати до нової статті, таким чином ви отримаєте максимум корисної інформації, щоб приступити до реальних дій. Існує один відомий вислів про те, що якщо ви хочете подвоїти […]

 • Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі

  Види інвестицій - що вибрати

  Якщо ви читаєте мої статті за тематикою інвестування вперше, рекомендую вам почати зі статті «Що таке інвестування? Як правильно почати? ». Такий підхід дозволить вам отримати найбільш повну теоретичну базу для переходу до більш складних питань і реальним діям надалі. Етап, наступний відразу ж за постановкою мети, якої ви хочете досягти за допомогою інвестування, вам доведеться вибрати […]

 • Тетяна
  10/28/2014 (21:23)
  Відповісти

  Завтра, післязавтра і т.д., через вас, Руслане, я буду вставати в 4.30! Дякую.


Є що сказати?

Можна додавати html теги