Що вам подобається чи не подобається в розсилці

230 просмотров
Share to Google Plus
 • Напишіть п'ять причин що вам подобається і не подобається в розсилці.
 • Які складнощі у вас виникають у бізнесі?ruslan1.jpg
 • На яку тему ви бажаєте отримати інформацію найближчим часом?

Дякую:)

Ті, хто отримують мої розсилки завжди дізнаються першими куди вигідно інвестувати гроші
Приєднуйтесь і ви:

Ваше ім'я

Ваш email

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Огляд ефективних інструментів інвестування

  Інструменти інвестування - огляд

  Ця стаття про інвестування являє собою логічне продовження двох попередніх «Що таке інвестування? Як правильно почати? », а також «Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі». Прочитайте їх перш ніж приступати до нової статті, таким чином ви отримаєте максимум корисної інформації, щоб приступити до реальних дій. Існує один відомий вислів про те, що якщо ви хочете подвоїти […]

 • Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі

  Види інвестицій - що вибрати

  Якщо ви читаєте мої статті за тематикою інвестування вперше, рекомендую вам почати зі статті «Що таке інвестування? Як правильно почати? ». Такий підхід дозволить вам отримати найбільш повну теоретичну базу для переходу до більш складних питань і реальним діям надалі. Етап, наступний відразу ж за постановкою мети, якої ви хочете досягти за допомогою інвестування, вам доведеться вибрати […]

 • Алла
  06/14/2013 (16:52)
  Відповісти

  Дякую за побажання, ви мені не набридли, у вашій розсилці багато цікавої та корисної інформації. В мене невеличкі складнощі в спілкуванні з клієнтами, але я з задопомогою менеджера в компанії вчусь слухати та спілкуватися. На даний момент мене цікавить тема спілкування.

  • Руслан Юрків
   06/14/2013 (18:12)
   Відповісти

   Доброго дня, Алла. Дякую за теплі слова:)

   Прохання вказати питання більш зрозуміліше.

   Тема спілкування — це.....?

 • София
  06/14/2013 (18:38)
  Відповісти

  Здравствуйте! Я давно проходила курсы и была на семинарах. Бурную деятельность так и не начала, видимо и не начну. Ваш сайт давал мне полезную информацию чисто для себя. Но мне на почту приходит очень много ваших писем.Всех их я прочесть не могу и не все они мне полезные. Поэтому хочу отписаться от ваших рассылок, возможно частично.Спасибо Вам за внимание и отзывчивость.

  • Руслан Юрків
   06/15/2013 (7:16)
   Відповісти

   Софія, дякую за щиру відповідь.

   Щодо бурної діяльності. Оберіть зручний для Вас темп розвитку і дотримуйтеся його. Виходячи з мого досвіду можу Вам сказати, що в бізнесі стають успішними ті хто займається ним тривалий період два-три роки. Займається навіть і не бурно по 2-3 години на день але постійно. Я бачив сотні прикладів коли люди робили швидкий бурний старт, а через шість місяців «зливалися» з бізнесу.

   Щодо користі з розсилок. Для того щоб Ви отримували корисні розсилки я і роблю періодично опитування людей які є читачами, з проханням поділитися складнощами та питаннями які актуальні на сьогоднішній день. Але складність в тому, що багато людей самі не знають яку інформацію вони хочуть отримати, яка інформація їм потрібна.

   Щодо часткової відписки від розсилок. Софія — це правильний крок, читайте лише ту інформацію яка Вам зараз потрібна. Я періодично сам відписуюся від розсилок і читаю не більше п’яти розсилок в тому напрямку в якому я зараз розвиваюся. В подальшому з п’яти залишається два-три автора які мені дійсно подобаються.

   Бажаю Вам успіхів у всіх сферах життя.

 • Юрий
  06/15/2013 (21:49)
  Відповісти

  Руслан, огромое спасибо за рассылки, очень помогает в работе весь материал.Работаю ФК ОВБ Алфінанц Украина уже 3-й год.Все материалы просматриваю, даю своим партнерам ссылки.

  С уважением Юрий.г.Новоград-Волынский.

  • Руслан Юрків
   06/17/2013 (9:05)
   Відповісти

   Дякую Юрій. Бажаю Вам успіхів в житті та бізнесі.

 • Наталья
  06/25/2013 (21:20)
  Відповісти

  Я некоторое время читаю вашу рассылку и не совсем понимаю, какой именно продукт вы предлагаете. Допустим я частный предприниматель, хочу приумножить свой доход. Что вы, как финансовый консультант, мне предложите? Где хранить свои деньги? Как правильно вести бизнес? И в чем гарантия качества выполнения вышей работы?

 • Наталья
  06/25/2013 (23:37)
  Відповісти

  Сегодня более подробно посмотрела ваш сайт и получила ответы на все предыдущие вопросы. Я оказываю бухгалтерские услуги и хотелось-бы дополнить их услугами финансового консультанта.

  • Руслан Юрків
   06/26/2013 (9:51)
   Відповісти

   Шановна, Наталія.

   Для більш плідного та корисного спілкування щодо співпраці прохання ознайомитися з інформацією за посиланням та заповнити анкету ruslanyurkiv.com/pro-biznes/

   Після заповнення анкети я Вам зателефоную.

   З повагою, Руслан Юрків

 • Оксана Варламова
  08/07/2013 (15:20)
  Відповісти

  Потрясающе! Хочется перечитывать снова и снова… Такие авторы сегодня большая редкость.Пока прочитала только 10% сайта, если и все остальное точно также хорошо, то Руслану респект

 • Роман Міштур
  08/12/2013 (0:01)
  Відповісти

  Интересно даже для бухгалтера :)


Є що сказати?

Можна додавати html теги