Тайм-менеджмент: ефективні способи управління часом. (відео)

72 просмотров
Share to Google Plus

Бізнес часто-густо «губить» тих, хто пливе без вітрил та компасу, підкоряючись подуву будь-якого вітру. Брак часу, аврал є випробуваннями, справитися з якими під силу далеко не кожному. Постійне перебування в стані «не знаю, за що хапатися» навряд чи можна назвати підходящим, коли мова йде про особисту ефективність і ефективне управляння часом.

Основний секрет особистої ефективності полягає в правильному розподілі часу. Тайм менеджмент допомагає уникнути долі «заручника» власного бізнесу або кар'єри.

Піднімаючись по кар'єрних сходах до зірок слави і успіху, ми деколи забуваємо про дуже важливе — про те, що дає нам сили у важкі хвилини, що підтримує і привносить в наше життя любов і гармонію. Ми забуваємо про рідних і близьких нам людей — про свою сім'ю.

Як ефективно спланувати робочий день ?

Як мати час на сім’ю і бізнес ? 

І ще багато корисної інформації дізнайтеся зараз з п’яти хвилинного корисного відео :)

Напишіть в коментарях чи була корисна для вас інформація. Поділіться вашими «фішками» з тайм-менеджменту :)

Ті, хто отримують мої розсилки завжди дізнаються першими куди вигідно інвестувати гроші
Приєднуйтесь і ви:

Ваше ім'я

Ваш email

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Огляд ефективних інструментів інвестування

  Інструменти інвестування - огляд

  Ця стаття про інвестування являє собою логічне продовження двох попередніх «Що таке інвестування? Як правильно почати? », а також «Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі». Прочитайте їх перш ніж приступати до нової статті, таким чином ви отримаєте максимум корисної інформації, щоб приступити до реальних дій. Існує один відомий вислів про те, що якщо ви хочете подвоїти […]

 • Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі

  Види інвестицій - що вибрати

  Якщо ви читаєте мої статті за тематикою інвестування вперше, рекомендую вам почати зі статті «Що таке інвестування? Як правильно почати? ». Такий підхід дозволить вам отримати найбільш повну теоретичну базу для переходу до більш складних питань і реальним діям надалі. Етап, наступний відразу ж за постановкою мети, якої ви хочете досягти за допомогою інвестування, вам доведеться вибрати […]


  Є що сказати?

  Можна додавати html теги