Відгуки про мою роботу

Столяр Наталія (м. Львів)

Приватний підприємець в сфері IT

«Постійно інформували про нові шляхи»

Рішення про початок співпраці я прийняла інтуїтивно на основі отриманих раніше знань про фінансову грамотність та потреби у впорядкуванні власних надходжень.

Я особисто не знайшла інших фінансових консультантів які б склали комплексний фінансовий план та постійно інформували про нові шляхи його реалізації.

Впевнена, що послуги Руслана Юрків будуть корисні для всіх людей які зацікавленні в ефективному управлінні власними фінансами та створенні капіталу.

 

Міщенко Зореслав (м. Комсомольськ)

ТОП-менеджер

«Ви бачили в мені людину, а не клієнта, з якого можна отримати гроші»

Ви особисто мені сподобались, як людина. Я шукав додаткові джерела доходів, але наша зустріч була запланована, без нашої участі.

Серед тих кого я знаю, вас виділяе як особистіть, це доступність, відкритість, щирість, бажання допомогти. Щодо нашої співпраці, то до вас я консультантів особисто не знав, а з того що про них чув, підкупило те, що ви бачили в мені людину, а не клієнта, з якого можна отримати гроші.

Особисто для мене дуже цінні у співпраці дружні стосунки перевірені часом (хоч і не довгим поки), але кожна зустріч з вами – свято.

Фарапонов Геннадій (м. Миколаїв)

Банківський працівник

«Складні питання пояснити швидко і зрозуміло»

Я особисто шукав можливість примножити гроші не лише у банківському секторі, в якому сам працюю більше 17 років, я шукав співпрацю у напрямку фінансового консультування в широкому сенсі і форматі.

Серед інших фінансових консультантів вас виділяє вміння складні питання пояснити швидко і зрозуміло. Також важливим є ваш Досвід (Реноме) та Відкритість. Практичні спостереження-висновки, що виливаються у висловлювання такі як — «Якщо в Вас мало грошей, Вас врятує лише час», КРЕДО, тощо…

Цінним у нашій з вами співпраці звісно є все вище перераховане + терпимість/ терпіння в роз’ясненнях і тлумаченнях.

Ваші послуги будуть корисні якщо не для всіх, то для багатьох, хто замислюється над фінансовими питаннями як примножити та зберегти гроші у такий нестабільний час.

Гринчишин Степан (м. Львів)

ІТ — Укрзалізниця

«Будьте готові заробляти та втрачати»

Отримайте
Безкоштовно консультацію
щодо соціального забезпечення та
фінансів