Як правильно вибрати фінансового консультанта/радника?

208 просмотров
Share to Google Plus

Якщо б хтось до 2003 року сказав мені про те, що я стану жителем прекрасного міста Львова, а з 2008 року займу посаду фінансового радника і основним моїм робочим обов'язком буде допомога людям в їх бажанні примножити зароблені кошти, то я б ні за що не повірив, більш того, назвав би все сказане вище нісенітницею.

Але, на диво, зараз моє життя саме така!

Я не хочу вас втомлювати довгими роздумами на тему, як вибирати, адже ви і самі все чудово знаєте. Давайте відразу обговоримо те, як зробити це правильно!

Якщо ви займетеся пошуками відповіді на важливе питання про те, як правильно вибирати фінансового консультанта, для допомоги у ведені справ, і скористаєтесь для цього, наприклад, просторами мережі інтернет, то зможете побачити, що усі представлені там поради зводяться до трьох базових питань, які потрібно задати претенденту на посаду консультанта:

 1. Який у Вас рівень кваліфікації та досвід роботи?
 2. Які послуги Ви надаєте і яка їх вартість?
 3. В якому форматі буде проходити співпраця і як часто буде виникати необхідність особистої зустрічі?

Повірте, у кожного фінансового консультанта є відповіді на дані питання, ще до того як вони будуть озвучені. Але на підставі почутих відповідей ви зможете прийняти важливе рішення — довірити цій людині своє майбутнє? Я б не став!

Моя історія в цій сфері почалася з того, що я сам по ряду причин був змушений звернутися за допомогою до фінансового консультанта, після чого зайнявся освоєнням даного бізнесу. А причиною було лише моє бажання зберегти і примножити все те, що я заробив раніше.

Як знайти фінансового радника
У 2006 році шукати фінансових консультантів було марно, подібного функціоналу ще просто не існувало, тому знайти відповіді на турбуючі мене питання було вкрай складно.

Потрібну інформацію я по крихтах збирав у спеціалізованій літературі, на семінарах, конференціях, а тепер я і сам ділюся нею на сторінках особистого сайту та на власних тренінгах.

Всі отримані знання доводилося перевіряти, витрачаючи на це колосальна кількість коштів і часу, при тому, що зараз кожен бажаючий може отримати їх вже структурованими і з підтвердженими фактами, що називається, «на блюдечку з блакитною стрічкою».

Але не дарма ж кажуть, що той, хто шукає, той завжди знаходить!

На одній з численних конференцій, на яких мені довелося побувати, я завів знайомство з молодою людиною по імені Мирослав Коперницкий. І тепер я можу з упевненістю говорити про те, що знайомство з Мирославом перевернуло все моє життя з ніг на голову!

Після зустрічі з ним я протягом трьох днів намагався відшукати відповіді на питання, які мені — потенційному клієнту, готового платити чималі гроші за його послуги, поставив цей безсоромний фінансовий консультант зі Словаччини.
Але як так? Адже це я прийшов за відповідями, замість яких отримую нові питання!

Не хочу і не буду описувати ті емоції, пережиті мною, адже там був і позитив, був і негатив. І все це разом створило справжній вулкан в моїй голові, який мав ось-ось вибухнути від кількості інформації, що надійшла.

Протягом трьох найближчих днів я засинав і прокидався вже не з питаннями, що мене цікавлять, а з тими, які мені озвучив Мирослав. Але, як говориться в одному відомому анекдоті «лише на четвертий день індіанець Пильне Око помітив, що в камері всього три стіни».

Після цього ми з Мирославом провели величезну кількість зустрічей і дискусій, а іноді навіть палких суперечок, кожна з яких знову і знову переконувала мене в тому, що обираючи фінансового консультанта, я не помилився!

Крім прибутку з інвестицій, Мирослав приніс в моє життя дещо ще більш цінне і важливе. Я не можу виміряти це у фінансовому еквіваленті, але воно мотивує мене до щоденних активних дій, дає впевненість у світлому майбутньому і забезпечує надійність моєму житті.

Як вибрати надійного фінансового консультанта

Та все ж повернемося до питання про те, як правильно вибрати фінансового консультанта?

Якщо ви хочете скористатися особисто моєю консультацією, то ось вона: створіть приблизний портрет фінансового консультанта, який повністю задовольняє вашим вимогам, і використовуйте його як головний компас на шляху пошуку ідеального для вас спеціаліста.

Проведіть паралель з пошуками перукаря, юриста або дантиста. Фінансовий радник — це такий же фахівець у певній сфері, як і згадані вище. У будь-якій сфері є специ і нездари, і той, з ким ви будете працювати, безпосередньо залежить тільки від того, правильної стратегії вибору ви дотримуєтеся.

Найголовніше — не стійте на місці, важливо діяти і не витрачати свій час даремно. Адже саме час — це основний життєвий актив, який, на жаль, в обмеженій кількості. І адже, витративши його, нічого вже не повернеш ні за які гроші, як би сильно цього не хотілося!

Ті, хто отримують мої розсилки завжди дізнаються першими куди вигідно інвестувати гроші
Приєднуйтесь і ви:

Ваше ім'я

Ваш email

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Огляд ефективних інструментів інвестування

  Інструменти інвестування - огляд

  Ця стаття про інвестування являє собою логічне продовження двох попередніх «Що таке інвестування? Як правильно почати? », а також «Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі». Прочитайте їх перш ніж приступати до нової статті, таким чином ви отримаєте максимум корисної інформації, щоб приступити до реальних дій. Існує один відомий вислів про те, що якщо ви хочете подвоїти […]

 • Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі

  Види інвестицій - що вибрати

  Якщо ви читаєте мої статті за тематикою інвестування вперше, рекомендую вам почати зі статті «Що таке інвестування? Як правильно почати? ». Такий підхід дозволить вам отримати найбільш повну теоретичну базу для переходу до більш складних питань і реальним діям надалі. Етап, наступний відразу ж за постановкою мети, якої ви хочете досягти за допомогою інвестування, вам доведеться вибрати […]


  Є що сказати?

  Можна додавати html теги