Як заробити мільйон інвестуючи?

383 просмотров
Share to Google Plus

Перш ніж заробити свій перший мільйон на правильних інвестиції, давайте розберемося, а навіщо, власне, вибирати в якості засобу заробітку саме інвестиції?

Термін «інвестування» передбачає, що вам більше не доведеться працювати заради грошей, так як тепер ваші гроші будуть працювати на вас, приносячи прибуток.

Саме такий підхід до грамотної витрати фінансів і вибір вірних технологій інвестування дозволить вам докорінно змінити уявлення про сучасні способи заробітку грошей.

У часи мого навчання в школі батько неодноразово говорив про те, що тільки отримання хорошого атестата та диплома про вищу освіту зроблять з мене особистість, і я погоджувався, в черговий раз сідаючи за навчання. Чверть свого життя я дотримувався думки про те, що велика зарплата дістається тільки тим, хто дуже багато працює. Звісно, відповідаючи даному твердженню, я якісно відпрацьовував від 12 до 15 годин щодня, без вихідних і відпусток.

Як заробити мільйон

Як ви думаєте, мені за цей час вдалося багато заробити? Є одна фраза, яка точно описує мою життєву позицію по відношенню до роботи на той момент: «Від роботи коні дохнуть, ну, а я — безсмертний поні!». На жаль, користі від такого режиму було небагато — моє фінансове становище залишилося колишнім.

Тепер по-чесному і про серйозні речі. Мій перший мільйон був зароблений в 25 років, але не завдяки моїй роботі, а з допомогою розумного інвестування. Але не варто починати мені заздрити, адже вже в 28 років я став банкрутом, і хотів лише одного, бути самою звичайною людиною, яка просто нікому і нічого не винна.

Тепер говоримо про те, як заробляти мільйони за допомогою інвестування.

Не існує унікальної формули чого-небудь, яка може одночасно підійти абсолютно всім. Як немає універсальної дієти, яка допомагає схуднути всім і кожному незалежно від віку, стану здоров'я і початкових антропометричних даних, так і формула заробітку першого мільйона у кожного своя.

Тому вистачить вірити рекламним інтернет-оголошенням,які обіцяють кожному тисячному відвідувачу сайту золоті гори, але і лежачи на дивані стан не зробиш. Завжди пам'ятайте про те, що ви створюєте свій капітал, а потім зберігаєте і примножуєте його самостійно.

Про існуючі різновиди інвестицій я рекомендую вам почитати окрему статтю, яка написана мною, адже щоб приймати правильні рішення, від яких залежить ваше фінансове благополуччя, потрібно розбиратися в тематиці. В іншому випадку інвестування може знищити ваш бюджет, загнавши вас у боргову яму.

Свій перший мільйон я заробив у бізнесі. Так, на той момент я не розумів того факту, що бізнес — це справжнісіньке інвестування, причому дуже агресивне і ризиковане, саме той різновид, який професійні інвестори намагаються обходити десятою дорогою. Але мій перший мільйон був отриманий саме з подібних інвестицій, а збанкрутував я через неправильний розподіл фінансових потоків. Я провів докладний аналіз всіх моїх помилок, і результати скрупульозно описав у статті «Як правильно інвестувати гроші в бізнес?».

Як заробити мільйон

Але не варто за моїми словами робити поспішних висновків про те, що ведення бізнесу — це єдиний можливий спосіб заробити мільйон. Я впевнений, що кожен знає одного-двох чоловік, які заробили свої гроші, будучи найманими працівниками з високим рівнем професіоналізму.

Головна ідея, яку я хочу передати вам всім вищеописаним текстом, полягає в тому, що кожен мільйон починається з одиниці. У вашому житті і у вашому гаманці ніколи і нічого не змінитися, якщо ви будете витрачати дочиста все те, що заробите. Ще в початкових класах кожен з нас засвоїв одну просту арифметичну істину про те, що «все, помножене на нуль, буде дорівнювати нулю».

Людям, які відчувають брак грошових коштів, я пропоную спочатку зайнятися пошуками відповіді на одне важливе питання про те, від чого залежить грошова сума, яка щомісяця приходить у ваше життя?

Повірте, відповідь на це питання стане своєрідним поштовхом до осмислення необхідності внесення змін, які в остаточному підсумку принесуть бажаний прибуток.

Якщо ви знайшли відповідь на це питання, залишайте його в коментарях. Якщо ж вам складно зробити це самостійно, записуйтесь до мене на консультацію.

Перша консультація для нових клієнтів — абсолютно безкоштовно. Разом ми обов'язково знайдемо відповіді на всі найскладніші питання!

Ті, хто отримують мої розсилки завжди дізнаються першими куди вигідно інвестувати гроші
Приєднуйтесь і ви:

Ваше ім'я

Ваш email

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Огляд ефективних інструментів інвестування

  Інструменти інвестування - огляд

  Ця стаття про інвестування являє собою логічне продовження двох попередніх «Що таке інвестування? Як правильно почати? », а також «Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі». Прочитайте їх перш ніж приступати до нової статті, таким чином ви отримаєте максимум корисної інформації, щоб приступити до реальних дій. Існує один відомий вислів про те, що якщо ви хочете подвоїти […]

 • Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі

  Види інвестицій - що вибрати

  Якщо ви читаєте мої статті за тематикою інвестування вперше, рекомендую вам почати зі статті «Що таке інвестування? Як правильно почати? ». Такий підхід дозволить вам отримати найбільш повну теоретичну базу для переходу до більш складних питань і реальним діям надалі. Етап, наступний відразу ж за постановкою мети, якої ви хочете досягти за допомогою інвестування, вам доведеться вибрати […]


  Є що сказати?

  Можна додавати html теги