Єднаймося, бо ми того варті!

54 просмотров
Share to Google Plus

«В чем сила, брат?» – можливо потрібно було написати такий заголовок, але ціль даного поста від голих слів перейти до практики.

Я радий, що ви є читачем мого блогу. І радий тому, що ми з вами колеги!

Колеги, від яких залежить завтрашній імідж галузі фінансового консалтингу.
Ми з Вами її зараз формуємо і завтра будемо пожинати плоди.

Золоті слова сказав Сергій Бодров у фільмі «Брат-2» Прослухайте їх  зараз і читайте далі…

Вже п’ять років поспіль ми з вами переживаємо фінансову кризу. Звісно, кожен  сам може знаходити з неї вихід але на мою думку її краще долати разом!

Останні роки в мене в голові крутиться багато ідей та думок щодо об’єднання фахівців на ринку фінансового консалтингу. На мою думку ми з вами повинні формувати цивілізований ринок на якому ми не будемо поливати один одного брудом, а будемо разом займатися розвитком та розбудовою.

На днях я отримав запрошення яке стало доказом того, що час прийшов, що є колеги і в інших компаніях які теж такої думки.

Приємно вразило повідомлення на Facebook від Богдана Каплана (Голови Ради директорів “АссісТАС”, ), з яким ми були знайомі лише на сторінках сайтів в інтернеті. Після знайомства по телефону ми відразу перейшли до справ.Єднаймося

Між нами відбулася приємна та корисна skype розмова, запис якої пропоную послухати зараз:

Отже, наша з вами зустріч відбудеться 6 червня о 20-00 в конференц-кімнаті Тренінгового Центру “ПРОФІ”. Запишіть цей день та години в ваш щотижневик. Посилання на конференц-кімнату ви отримаєте 6 червня, тому не пропустіть листа від мене.

Напишіть будь-ласка в коментарях ваші питання!  Я обов’язково надам на них відповідь підчас нашої он-лайн зустрічі.

Ті, хто отримують мої розсилки завжди дізнаються першими куди вигідно інвестувати гроші
Приєднуйтесь і ви:

Ваше ім'я

Ваш email

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Огляд ефективних інструментів інвестування

  Інструменти інвестування - огляд

  Ця стаття про інвестування являє собою логічне продовження двох попередніх «Що таке інвестування? Як правильно почати? », а також «Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі». Прочитайте їх перш ніж приступати до нової статті, таким чином ви отримаєте максимум корисної інформації, щоб приступити до реальних дій. Існує один відомий вислів про те, що якщо ви хочете подвоїти […]

 • Види інвестицій. Які є і як вибрати підходящі

  Види інвестицій - що вибрати

  Якщо ви читаєте мої статті за тематикою інвестування вперше, рекомендую вам почати зі статті «Що таке інвестування? Як правильно почати? ». Такий підхід дозволить вам отримати найбільш повну теоретичну базу для переходу до більш складних питань і реальним діям надалі. Етап, наступний відразу ж за постановкою мети, якої ви хочете досягти за допомогою інвестування, вам доведеться вибрати […]


  Є що сказати?

  Можна додавати html теги